Powerbanki

Nasze powerbanki to najlepsze rozwązanie na dotarczenie energi dla Twojego telefonu, lub tabletu.

Powerbanki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Oferta Powerbanków

Jako jeden z największych dystrybutorów Powerbanków w Polsce możemy zaoferować Państwu ogromy wybór urządzeń w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czym jest Powerbank

Powerbank jest zewnętrznym akumulatorem, dzięki któremu możemy naładować dowolne urządzenie zasilane z portu USB. Wyglądem przypomina smartfona, jednak posiada baterię litowo-polimerową lub litowo-jonową o większej pojemności niż przeciętny telefon. Naładowany Power Bank może nam zatem służyć jako ładowarka do telefonu, tabletu gdy nie mam dostępu do gniazdek elektrycznych, a kompaktowe wymiary sprawiają, że Power Bank możemy mieć zawsze pod ręką. Iphone, smartfon lub inne urządzenia, które chcemy naładować podłączamy do Power Banku za pomocą kabla USB.

Rodzaje Powerbanków

W sprzedaży mamy zarówno wytrzymałe PowerBanki metalowe, jak też silikonowe w wielu wersjach kolorystycznych i o różnych parametrach. Niektóre modele wyposażone są w diodę sygnalizującą działanie urządzenia. Inne natomiast posiadają wyświetlacz informujący nas o poziomie naładowania Power Banku oraz wbudowaną latarkę. W zależności od pojemności Power Banku urządzenia mogą naładować przeciętny telefon od jednego do nawet kilku razy. Taka różnorodność pozwala na dokonanie optymalnego wyboru, kierując się przy zakupie indywidualnymi potrzebami. Dlatego też nasza oferta obejmuje zarówno tanie Power Banki dla osób mniej wymagających, jak też urządzenia o większej pojemności i Power Banki wstrząsoodporne. W ofercie mamy również PowerBanki z różnymi końcówkami, co pozwala na ładowanie niemal każdego urządzenia mobilnego.

PowerBank jako gadżet reklamowy

PowerBank to również doskonały gadżet reklamowy. Dzięki umieszczeniu loga firmy może stanowić idealny dodatek służący do identyfikacji wizualnej. Możemy także wykonać dla Państwa dowolny grawer lub nadruk na PowerBanku.