Dystrybutor PowerBanków i gadżetów reklamowych

SM Europe

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2004 roku. Zespół tworzą ludzie młodzi, kreatywni z mnóstwem pomysłów, którzy w pracy odnajdują pasję. Wszystkie działania oparte są na skutecznej i efektywnej taktyce, wspomaganej rozległą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów PowerBanków w Polsce.

Jesteśmy również doskonałym partnerem dla wszystkich firm, które chcą być zauważalne oraz pragną kształtować swój wizerunek. Oferujemy wszelkiego rodzaju gadżety wspierające promocję Państwa firmy, zarówno PR zewnętrzny, jak i wewnątrz przedsiębiorstwa.

Tworzone przez nas PowerBanki, gadżety reklamowe, firmowe, biurowe, gadżety VIP to przedmioty projektowane z pasją i wykonane z największą starannością. Na wyjątkowe okazje i upominki tworzymy zindywidualizowane gadżety ekskluzywne. Jeśli planują Państwo nową kampanię lub wprowadzają kolejny produkt do oferty, stworzymy indywidualnie dobrane gadżety promocyjne oraz gadżety VIP.

Wykonujemy nadruki reklamowe na różnego rodzaju materiałach i produktach takich jak odzież, kubki, torby. Naszą ofertę wyróżniają eleganckie gadżety tj. galanteria skórzana, luksusowe artykuły piśmiennicze i biurowe oraz torby reklamowe. W naszych katalogach znajdą Państwo wiele gotowych produktów na każdą okazję, ale nie rezygnujemy również z rozwiązań nowatorskich. Realizujemy także nietypowe zamówienia na gadżety biurowe, ekskluzywne, firmowe, promocyjne, reklamowe według projektów Klientów i własnych. Do najczęściej wybieranych gadżetów budujących markę należą:

  • Power Banki, w tym między innymi Power Banki z nadrukiem, grawerem, z logo
  • gadżety VIP,
  • gadżety biurowe,
  • gadżety ekskluzywne,
  • gadżety firmowe,
  • gadżety promocyjne,
  • gadżety reklamowe zamówione u nas!